Tanjur pun dobrote
Autor: Administrator , 27. 2. 2017.

Udruga Žmergo raspisala je natječaj "Tanjur pun dobrote" za učenike osnovnih i srednjih škola uključenih u projekt EAThink2015 kojim se podupiru kreativne ideje kojima učenici odgovaraju na problematiku globalnih izazova u području hrane.

Učenici naše škole pokazali su inovativne ideje i prijedloge rješenja za uočene probleme s temom neovisnosti hrane (uzgoj hrane / vrtlarenje, hrana kao otpad, kritička, odgovorna kupnja i potrošnja hrane) te se rado odazvali sudjelovanju u izradi reklamnog spota.

Iako smo prvotno planirali izraditi jedan video spot, na kraju smo snimili četiri jer je svaki idući dodatno motivirao i učenike i učitelje u stvaranju novih ideja.

Pohvaljujemo sve naše učenike i veselimo se novim izazovima u kojima ćemo iznova pokazati našu kreativnost.