Uređenje školskog vrta
Autor: Administrator , 22. 4. 2016.

Dolaskom proljeća i toplijih dana probudila se priroda, a time i želja naših učenika da zasuču rukave i urede školski vrt. Pod vodstvom učiteljice prirode Danijele Slišković proširili su svoja botanička znanja istraživši sve o vrstama koje će se nalaziti u vrtu, o čemu su potom izradili seminare i prezentacije. Nakon toga uslijedili su praktični vrtlarski radovi. :)

Učenici i njihovi roditelji velikodušno su donirali sadnice, sjeme i presadnice te su time doprinijeli šarolikosti školskog vrta.

Divlji i pitomi kesten, hrast lužnjak, bagrem, jasen, javor, platna magnolija, forsitija, lijeska, kupina, malina, lavanda, ružmarin, jorgovan, smilje i platana samo su neke od biljnih vrsta koje su naši učenici zasadili.

Školski vrt naše Škole još je uvijek u nastajanju i planiran je kao višegeneracijski projekt koji će se stalno nadopunjavati, rasti i razvijati.

Više fotografija možete pogledati OVDJE!