Pripreme za pregled djece dorasle za upisu u prvi razred
Autor: Aneta Orešković Buljan, 13. 1. 2011.

Pozivamo roditelje djece rođene u razdoblju od 1.4.2004. do 31.3.2005. da evidentiraju svoju djecu radi upisa u osnovnu školu. Evidenciju mogu obaviti osobnim dolaskom u Osnovnu školu Drenje, Drenje, Ljudevita Gaja 28 u vremenu od 7.00 do 15.00 sati ili putem telefona na broj 862-003 (tajništvo).

Evidencija se obavlja za djecu sa područja naselja DRENJE, BOROVIK, BRAČEVCI, KUĆANCI ĐAKOVAČKI, MANDIĆEVAC, PALJEVINA, POTNJANI, PRESLATINCI, PRIDVORJE i SLATINIK DRENJSKI.

Za evidenciju potrebno je dostaviti sljedeće podatke: ime i prezime djeteta, očevo ili majčino ime, spol, datum rođenja i adresu stanovanja. Roditelji mogu evidenciju obavljati zaključno do 4. veljače 2011. godine.

Priloženi dokumenti:
Obavijest o evidenciji djece dorasle za upis.doc (28.00 KB)