EVIDENCIJA DJECE: Pripreme za pregled djece dorasle za upis u prvi razred
Autor: Gabrijela Jukić, 23. 2. 2016.

Sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN broj 87/08), Državnom pedagoškom standardu osnovnoškolskog sustava odgoja i obrazovanja (NN broj 63/08)

Pozivamo roditelje djece rođene u razdoblju od 1.4.2009. do 31.3.2010. da evidentiraju svoju djecu radi upisa u osnovnu školu.

Evidenciju mogu obaviti osobnim dolaskom u Osnovnu školu Drenje, Ljudevita Gaja 28 u vremenu od 8.00 do 13.00 sati ili putem telefona na broj 862-004.

Evidencija se obavlja za djecu s područja naselja DRENJE, BOROVIK, BRAČEVCI, KUĆANCI ĐAKOVAČKI, MANDIĆEVAC, PALJEVINA, POTNJANI, PRESLATINCI, PRIDVORJE i SLATINIK DRENJSKI.

Potrebno je dostaviti sljedeće podatke:

• ime i prezime djeteta
  • očevo i majčino ime
  • spol
  • datum rođenja
  • adresa stanovanja

Roditelji mogu evidenciju obaviti zaključno do 4. ožujka 2016. godine.