Stvaramo u ime ljubavi
Autor: Administrator , 11. 2. 2016.

Sedmi sat u školskoj knjižnici i danas je bio ispunjen raznim prigodnim i interesantnim, a opet poučnim sadržajima koje su uoči praznika ljubavi pripremile knjižničarka Vlatka Štrk, učiteljica hrvatskoga jezika Ana Budić, pedagoginja Gabrijela Jukić i psihologinja Marija Novoselić.

Kroz igru, razgovor i učenje naši učenici su još jednom vidjeli kako je ljubav jedan od najvažnijih ljudskih osjećaja i velika inspiracija i pokretač u životu, radu i umjetničkom stvaralaštvu čovjeka. I sami su mnogo pisali i kreativno stvarali na današnjoj radionici i to sve u ime ljubavi. Više fotografija pogledajte OVDJE.