Ljubavna matematika u školskoj knjižnici
Autor: Administrator , 15. 2. 2016.

To da matematiku možemo pronaći svugdje oko nas odavno su spoznali i učenici trećeg razreda iz Drenja. Iako je malo vjerojatno da ona može dati neku formulu ili jednadžbu za ljubav, svakako može na razne načine uprizoriti srce, jedan od simbola ljubavi. U to su se i najbolje uvjerili naši trećaši kada su posjetili školsku knjižnicu u pratnji učiteljice Ivane Kanisek. Knjižničarka Vlatka Štrk i pedogoginja Gabrijela Jukić pomoge su im izraditi valentinovske čestitke, a osim toga mozgali su i rješavajući križaljke, osmosmjerke i mnogobrojne matematičke zadatke. Za svoj trud i zalaganje svi su dobili lizalicu na poklon.