Stop nasilju na internetu
Autor: Vlatka Štrk, 10. 2. 2016.

Učenici šestoga razreda sudjelovali su u izradi plakata kojim se ukazuje na sve rašireniji problem među mladima – NASILJE NA INTERNETU. Upoznati su s opasnostima na koje mogu naići pregledavajući društvene mreže, ali im je i istaknuto kako svaki oblik nasilje mogu i trebaju prijaviti učiteljima, razrednicima te stručnoj službi. Plakat je izložen u hodniku škole, a možete ga detaljnije proučiti pod opširnije.

O sigurnosti na internetu puno se ovih dana govorilo i na satu informatike, a krajem veljače u časopisu Pogled kroz prozor moći ćete pročitati članak o provedenim aktivnostima koji su napisali učitelj Goran Podunavac i psihologinja Marija Novoselić.