Sretno, naši osmaši!
Autor: Administrator , 21. 6. 2022.

Učenici osmih razreda danas su se pozdravili sa svojom Osnovnom školom Drenje.

Prijepodne su proveli u veselju, pjesmi i plesu zajedno sa svojim razrednicama - Evicom Dernej (8.a) i Slavicom Labudić (8.b).

Za svoje razrednice, učitelje, ravnatelja i ostale djelatnike Škole pripremili su dirljive oproštajne govore. Potekle su i suze zbog rastanka.

Čeka ih još samo podjela svjedodžbi, a onda će svatko od njih krenuti nekim svojim putem. Netko će u Osijek, netko u Đakovo, netko u strukovne škole, netko u gimnazije...

Iako ih je u najvažnijem periodu života zadeselia pandemija koronavirusa i nastava na daljinu, sve su oni to izdržali i hrabro kreću u novo razdoblje života.

Još jednom hvala našim osmašima što su utkali dio sebe i svoje osobnosti u povijest naše škole čija će im vrata uvijek biti širom otvorena.

Sretno dalje, dragi osmaši!

Više fotografija pogledajte na ovoj poveznici!