Fotovijest: Svečanost u osječkom HNK
Autor: Aneta Orešković Buljan, 18. 12. 2021.

U Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku 18. prosinca 2021. održan je prvi zajednički koncert svih glazbenih škola s područja Osječko-baranjske županije pod nazivom "Božić s glazbenim školama".

Koncertu su nazočili zamjenik osječko-baranjskog župana Josip Miletić, osječka dogradonačelnica Jasenka Crnković te pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje i mlade Miranda Glavaš Kul.

Tijekom koncerta uručeni su prigodni božićni darovi najuspješnijim odgojno-obrazovnim radnicima županije. Naime, Ministarstvo znanosti i obrazovanja je od ukupno 511 najuspješnijih djelatnika u protekloj školskoj godini, nagradilo njih 57 iz naše županije. Među njima je i naš kolega Goran Podunavac, učitelj informatike.

Čestitamo našem kolegi i svim nagrađenim učiteljima!

Foto: Kristijan Car / Fotogorafije preuzete uz dozvolu sa stranice Glazbene škole Franje Kuhača Osijek