Božićno darivanje je počelo
Autor: BARBARA BUŠIĆ, Ana Milić, 20. 12. 2021.

Mrazovi na motorima

Uoči Božića Općina Drenje organizira dolazak Mrazova na motorima. Free riders No1 iz Đakova došli su u našu školu u petak 17. prosinca 2021. godine.

Učenici su se dobro zabavili u društvu bajkera, te su iskoristili priliku za fotkanje uz njihove limene ljubimce.

Božićno darivanje obilježilo je ovaj tjedan: Mrazovi su darivali učenike svojim zvučnim dolaskom i slatkim paketićima. Hvala im jer su pokazali veliko srce i unatoč oštrom vjetru, dojurili k nama.

Hvala Općini Drenje, koja od početka školske godine podupire rad naše škole. Naime, osigurala je sredstva za osiguranje učenika od ozljeda i nezgoda i bonove za kupnju dodatnih obrazovnih materijala. Podijelili su slatke darove i božićne čestitke za učenike i njihove obitelji. Neka se božićno darivanje nastavi! Darujte i vi!

Više fotografija možete pogledajte ovdje!