Mrazovi na motorima
Autor: EVA HAJDUKOVIĆ, 15. 12. 2020.

Free Ridersi i prijatelji razveselili naše učenike

Svake godine uoči Božića Općinu i Osnovnu školu Drenje posjeti bajkerska skupina Free Ridersi i prijatelji iz Đakova.

Njihov je dolazak prepoznatljiv: buka opakih motora i široki osmjesi iza brada Mrazova. Kostimirani su i dobro pripremljeni za darivanje. To je svrha njihova dolaska: razveseliti naše učenike i poručiti im da minusi i hladnoća nisu prepreka da bismo stigli do nečijeg srca.

Ove su nas godine posjetili u posebnim okolnostima. Epidemiološke mjere u školi ne dopuštaju nam izlazak i druženje s bajkerima, pa smo umjesto socijalnog kontakta zahvalili pozdravima i zahvalama s prozora naše škole.

Nadamo se da ćemo se sljedećeg Božića družiti kako smo to činili prije: slatki paketići i fotkanje uz Kawasaki i harliku.

Hvala Free Ridersima i prijateljima!

Eva Hajduković, 7.a

Foto: Općina Drenje, Web novinari OŠ Drenje