Halloween na naš način
Autor: Administrator , 2. 11. 2018.

Najstrašnija noć je iza nas.

Naši su učenici na satu engleskog jezika učili o obilježavanju Halloweena na engleskom govornom području i raspravljali o raznim teorijama koje se u vezi njega iznose.

Na likovnoj radionici s učiteljicom Lanom Ključarić osmislili su pano s odgovarajućim motivima.

Kuharsko umijeće pokazali su tako što su napravili pitu od bundeva uz pomoć učiteljice Ive Zovko.

I dok u medijima čitamo kako se jedni vesele, drugi prepucavaju, a teći zgražaju nad načinima obilježavanja ovog starog kletskog običaja, mi u našoj školi toleranto prepuštamo svakome da odredi svoje mjesto pod jesenskim suncem.

Više fotografija pogledajte OVDJE.