Naš bivši učenik Benjamin Krivošić proglašen učenikom generacije đakovačke gimnazije
Autor: Vlatka Štrk, 1. 6. 2018.

Nakon što smo prošli mjesec objavili kako je naš bivši učenik Dejan Žitnjak postao najbolji medicinski tehničar opće njege u Hrvatskoj​, upravo smo saznali da je Benjamin Krivošić, maturant Gimnazije A.G.Matoša Đakovo, proglašen učenikom generacije.

Benjamin je također osnovnoškolsko obrazovanje stekao u Osnovnoj školi Drenje kao izvrstan učenik, a samo priznanje koje je dobio na današnjoj proslavi Dana škole, svima nam je osvjetlalo obraz.

Ponosni smo na Benjamina i želimo mu puno uspjeha u daljnjem obrazovanju te smo uvjereni kako fantastični rezultati neće izostati ni u daljnjem školovanju.