Čestitamo našoj Dori!
Autor: Administrator , 19. 5. 2018.

Učenica 3. razreda Dora Djurinski iz Paljevina uz izvršenje svojih redovnih školskih obveza posvetila se malo više istraživačkom i problemskom pristupu učenja.

Pod vodstvom učiteljice Brankice Ljubičić cijeli je pristup bio usmjeren na cjelovito učenje potaknuto dječjom znatiželjom, a u tome su pomogli zadatci iz radne bilježnica Profil-Klett za cjelovito učenje Nina i Tino 3.

Završni rezultati pokazali su kako se Dorin trud itekako isplatio. Ne čudi stoga kako joj je ovaj tjedan navedena izdavačka kuća poslala zasluženu diplomu.

Zadovoljnoj Dori diplomu je uručila učiteljica na zamjeni Kristina Milić, a njezina ponosna učiteljica Brankica vraća se u ponedjeljak kada će joj također čestitati i zasluženo nagraditi ocjenom. Dora je to svakako zaslužila! Bravo!