Posjet Dubravka Fergera Osnovnoj školi Drenje

Dana 4. svibnja 2018. godine Osnovnu školu Drenje posjetio je đakovački pisac Dubravko Ferger kako bi predstavio svoju knjigu „Mali zeleni bicikl“. Naši su učenici pripremili humoristični dramski komad, a sam prizor pobudio je u piscu sjećanja na djetinjstvo.

Na vrlo emotivan način gospodin Ferger pričao je o putovanju do Bapske u koju je išao posjetiti baku i djeda. Do Bapske, koja je od Đakova udaljena 116 km, je išao biciklom. Uz zanimljivo pripovijedanje te pokoju pošalicu pisac je u sat vremena druženja predstavio svoju knjigu u kojoj se isprepliću sadašnjost i prošlost ovog iznimnog gospodina. Sa željom da nam ponovno dođe u posjet pozdravljamo našeg dragog gosta i želimo mu uspješnu i svijetlu budućnost.

Naravno, moramo pohvaliti i zahvaliti se učenicima dramske grupe te njihovim mentoricama Evici Dernej i Darinki Krizmanić.

Veselimo se njihovim budućim uprizorenjima, a osmijesi i pljesak publike govore više od ijedne riječi.

Više fotografija pogledajte OVDJE!