Nogometašice OŠ Drenje postigle 14 golova na turniru u Đakovu
Autor: Sara Mijatović, 6. 12. 2017.

U utorak, 5. prosinca 2017. godine u Đakovu je održano Međuškolsko natjecanje djevojaka u futsalu (malom nogometu).

Pod mentorstvom učitelja tjelesne i zdravstvene kulture Zrinka Glavačevića, boje naše škole branile su sljedeće učenice: Dora Pataki, Patricia Brkić, Beata Posavac, Antonia Sušić, Valentina Filaković, Antonela Tiborc, Anja Šarčević i Katarina Černjava.

Natjecanje u skupini otvorile su sjajnom igrom protiv učenica OŠ Ivan Goran Kovačić, pobijedivši 6:1. U drugoj utakmici jedan, ali vrijedan zgoditak donio im je tri boda protiv učenica iz Đakovačkih Selaca, dok su sa 6:0 nadigrale ekipu OŠ Vladimir Nazor.

U finalu, kao i prošle godine, za prolazak na županijsko natjecanje borile su se s učenicima OŠ Budrovci. Nažalost, izgubile su 4:1.

Osvojeno drugo mjesto nikako ne umanjuje njihov uspjeh iza kojeg stoji izvrsna prikazana igra i borbenost. Čestitamo im svima!