Poziv na „Dan otvorenih vrata školske psihologinje“ u sklopu 10. Tjedna psihologije
Autor: Administrator , 20. 2. 2017.

I ove ćemo godine obilježiti 10. Tjedan psihologije koji se obilježava od 20. do 26. veljače diljem Lijepe naše. Planirane su različite aktivnosti u Školi, a sve s ciljem približavanja područja psihologije svim učenicima, nastavnicima, roditeljima te općenito mještanima.

Kao i prijašnjih godina, školska psihologinja poziva učenike, roditelje te sve zainteresirane mještane na „Dan otvorenih vrata školske psihologinje“ u četvrtak 23. veljače 2017. godine od 9 do 11 sati. Ujedno je i jedan od ciljeva obilježavanja 10. Tjedna psihologije u našoj školi biti vidljiv u zajednici te pobuditi interes u zajednici kako bi zajednica imala koristi.

Neke od planiranih aktivnosti su različite radionice namijenjene učenicima, izrada prigodnih edukativno-informativnih plakata te letaka za učenike i roditelje.

Dođite, informirajte se i podružite.

Veselim se druženju!

Marija Jurić, školska psihologinja